SMACZNIE & WYGODNIE: GRAPPA - ZAWSZE PO DRODZE

Włoskie makarony, tapas (także polski – tatar i śledzik), asortyment sałatek, świeże mięso i ryby, polskie pierogi, wyśmienite wino, polskie piwo, koktajle alkoholowe i bezalkoholowe, świetna kawa oraz GRAPPA!

O poranku

Zjesz u nas zdrowe i pożywne śniadanie a także wypijesz wyśmienitą kawę – przygotowujemy ją także na wynos.

W południe, od poniedziałku do piątku serwujemy domowy lunch, nasz Szef przygotowuje codziennie świeże danie mięsne i wegetariańskie – do wyboru oraz przepyszne zupy, także w dwóch opcjach: na wywarze mięsnym lub warzywnym.

lunch Nowy Świat
Nowy Świat na obiad

W południe

Od godziny 12.00 podajemy włoskie makarony: Carbonara, Arrabbiata, Alfredo i inne, mięciutkie gnocchi oraz domowej produkcji kluseczki „Gnodi” z ricotty.

Polecamy także pozostałe dania główne – specjały naszej rodzimej kuchni polskiej: polskie „ravioli”, czyli pierogi w czterech smakach, sznycel po wiedeńsku, staropolskie żeberka i wątróbkę w polskim piwie.

Przez cały dzień

Aż do późnych godzin nocnych zapraszamy na lampkę doskonałego wina.

Z Europy oraz Nowego Świata (nie mylić z Nowym Światem :), kufelek piwa, kolorowy cocktail lub czysty alkohol; polecamy grappę!
Do nich zaś polecamy asortyment przekąsek „tapas”, między innymi krewetki w hiszpańskim sosie, także w wersji polskiej, czyli polskie śledzie w różnych smakach oraz siekany tatar z ogórkiem i grzybkami.

obiad Nowy Świat
kanapki na wynos Nowy Świat

Na szybko

Jeśli nie dysponujecie czasem, polecamy szybką i zdrową sałatkę – na miejscu lub na wynos.

Albo kanapkę – na gorąco na miejscu lub na zimno, na wynos.
Wasz lunch możemy także zapakować na wynos, a przy zamówieniu powyżej pięciu porcji, dostarczymy go Wam pod wskazane miejsce w promieniu 2 kilometrów od Nowego Światu.

Serdecznie zapraszamy naszych gości indywidualnych oraz zorganizowane grupy!

* W lokalu posiadamy ekran o wymiarze 3 m x 2 m, (oraz projektor full HD) na którym wyświetlamy wydarzenia sportowe, ale możemy także odtworzyć prezentację lub film, jeżeli mielibyście takie życzenie.

Oferujemy także usługi cateringowe na zlecenie.